Informace pro členy MO ČRS v obciU příležitosti 135. výročí založení našeho spolku jsme pro vás připravili novou podobu internetových stránek Českého rybářského svazu, z. s., Územního svazu města Prahy.

Novou tvář pražského webu jsme vytvářeli postupně už od začátku roku 2019.

Při zadání známé internetové adresy www.rybaripraha.cz se vám otevře obvyklá rubrika „Aktuality“ a po rozkliknutí jednotlivých titulků si můžete přečíst celou zprávu s aktuálními informacemi o činnosti našeho pražského rybářského spolku doplněnou příslušnými fotografiemi.

V horní liště naleznete sedm samostatných rubrik, z nichž dvě „Rybolov“ a „Aktivity“ mají své podrubriky.

V rubrice „O nás“ se snoubí historická data se současností a ve spodní části je tato stránka doplněna o dokumentární fotografie z činnosti pražského spolku.

 

Druhá rubrika zleva „Rybolovmá šest podrubrik:

První podrubrika „Aktuality“ zahrnuje ty nejzajímavější události počínaje výlovem největší přehradní nádrže v Praze ÚN Hostivař v říjnu 2010 a konče nejaktuálnějším sdělením o možnostech rybolovu na pražských vodách v současné době.

Druhou podrubrikou je „Rybářský řád“ obsahující pravidla výkonu rybářského práva na sportovních vodách ČRS Územního svazu města Prahy s příslušnými popisy rybářských revírů včetně dodatků upravujících bližší podmínky výkonu rybářského práva.

V třetí podrubrice „Jak se stát rybářem“ jsou uvedeny všechny aktivity potřebné k zahájení rybolovu.

Ve čtvrté podrubrice „Zarybnění“ jsou zveřejněny seznamy o průběžném zarybňování pražských sportovních vod od roku 2018.

V páté podrubrice „Hájení“ jsou vedeny záznamy o dočasných zákazech rybolovu na jednotlivých rybářských revírech a rybnících s lovem ryb na udici.

Poslední šestou podrubrikou rubriky „Rybolov“ je „Legislativa“ s právními předpisy na úseku rybářství doplněná o vnitrosvazové předpisy.

 

Ve třetí rubrice zleva „Aktivity“ naleznete podrubriky „Mládež“, „Brigády“, „Rybářské závody“ a „Fotogalerie“.

Ve čtvrté rubrice „Povolenky“ jsou vystaveny tabulky s přehledem členských poplatků a s cenami všech druhů pražských povolenek včetně informace o poskytování první povolenky pro děti do 15 ti let zdarma.

V páté rubrice „Revíry“ naleznete mapu rybářských revírů a rybníků s lovem ryb na udicí, které obhospodařuje ČRS Územní svaz města Prahy. U tekoucích vod jsou vyznačeny hranice rybářských revírů. 

V šesté rubrice „Místní organizace“ je seznam všech MO ČRS sdružených v ČRS Územním svazu města Prahy se všemi příslušnými dostupnými kontaktními údaji těchto organizací.

V poslední rubrice „Kontakt“ jsou základní kontaktní údaje vztahující se k sídlu pražské územní rybářské organizace s úředními hodinami a kontakty na členy výboru ČRS Územního svazu města Prahy, pracovníky sekretariátu ČRS ÚSMP, územní dozorčí komisi a vedoucí odborů a komisí společně s osobními profily jednotlivých činovníků. Stránka je opět zakončena dokumentárními fotografiemi sídla a okolí sídla pražské územní organizace Českého rybářského svazu.

 

Věříme, že na těchto nových internetových stránkách ČRS Územního svazu města Prahy naleznete bez dlouhého hledání všechny potřebné informace k výkonu rybářského práva na pražských sportovních vodách.

 

Za Český rybářský svaz, z. s., Územní svaz města Prahy

 

Ing. Karel Anders – předseda            Zdeněk Mužík – jednatel


Chcete přijímat aktuální zprávy?
ico_sms[1].gif

Kontakt

Obec Hovorčovice
Revoluční 33
250 64 Hovorčovice
okres Praha - východ
Tel.: 283 933 123
Tel.: 602 660 324
mail: ou@hovorcovice.cz
www.hovorcovice.cz
ID:rjdbkxf
Úřední hodiny:
Po 7.30–12h, 12.30–17
St 7.30–12h, 12.30–17

Bankovní spojení:
KB NONET Praha 9
č.ú. 5621201/0100

hovorcovice_footer.png