Informace z úřaduVážení spoluobčané,
na základě zkušeností z posledních dní, kdy řada z Vás se pohybuje po obci a nerespektuje nařízení ministerstva zdravotnictví a vlády ČR k pohybu na veřejnosti s ochranou horních cest dýchacích tzn. minimálně s šálou , šátkem, kterým jste povinni si je zakrýt, Vás důrazně žádáme abyste uvedené pravidlo dodržovali.
 
Prosíme, jde o jediný prokázaný způsob, kterým každý z nás přispěje k zvládnutí situace s koronavirem, Chráníte sebe a ostatní občany .
 
Bez ochrany nosu a úst uvedeným způsobem se můžete pohybovat jen ve svých obydlích a na svých zahradách, i zde však dodržujte odstupy od svých sousedů.
Mějte na paměti, že nejen v celé republice ale i ve Středočeském kraji a Praze nemocných stále přibývá. Nedovolte, prosím, aby se tato situace začala výrazným způsobem projevovat i v naší obci.
 
Informujeme Vás, že na základě sdělení Krajské hygienické stanice Středočeského kraje jsou v naší obci celkově 4 pozitivně potvrzené případy onemocnění Covid – 19. Údaje o počtech jsou nám sdělovány bez identity nakažených.
 
Všem Vám děkujeme za pochopení a Vaši odpovědnost.
Děkujeme také všem dobrovolnicím, které se v uplynulých dnech zasloužili o to, že máme k dispozici ochranné roušky, lze si je v případě potřeby telefonicky u nás objednat.
 
Váš obecní úřad.

Chcete přijímat aktuální zprávy?
ico_sms[1].gif

Kontakt

Obec Hovorčovice
Revoluční 33
250 64 pošta Měšice
okres Praha - východ
Tel.: 283 933 123
Tel.: 311 230 645
mail: ou@hovorcovice.cz
www.hovorcovice.cz
ID:rjdbkxf
Úřední hodiny:
Po 7.30–12h, 12.30–17
St 7.30–12h, 12.30–17

Bankovní spojení:
KB NONET Praha 9
č.ú. 5621201/0100

hovorcovice_footer.png